Time34 Gayrimenkul , kuruluş tarihinden bu yana, değişimleri sürekli takip eden, Doğru Fiyat - Doğru Yatırım mantığı ile müşterilerinin en kısa sürede hedeflerine ulaşmalarını sağlayan gayrimenkul danışmanlık firmasıdır. Tecrübelerimizi , dinamik satış kadromuz , anlaşmalı alt acentalarımız ve geniş müşteri portföyümüz ile birleştirerek size en iyi hizmeti sunmaktayız.

 

Time 34 Gayrimenkul 9 Yıllık sektör tecrübesi ile ticari / konut yatırım danışmanlığından , kiralama hizmetlerine , proje geliştirme ve pazarlama hizmetlerinden , kentsel dönüşüm , ekspertiz , hukuk , konut kredisi , tapu / sözleşme süreçleri gibi yasal süreçlerin yönetiminden iç dekorasyon , mobilya ve tadilat işleri ile anahtar teslim tüm hizmetlerde destek vermek üzere bir araya gelmiş emlak profesyonellerinden oluşmaktadır.

 

Bazı sorular vardır: '' Bir konut satın alınırken nelere dikkat edilmeli ? Yatırım yaparken kaç ay amortisman süresi dikkate alınmalı ? Hangi bölgeler arsa yatırımı için doğru yerler ? Tarla alırken hisseli mi müstakil parsel mi alınmalı farkları neler ? Kredi kullanırken hangi vadelerde ödeme planlanmalı ? Ne kadar kısmına kredi çekilmeli ? Pazarlıklarda hangi teklifi sunmalıyız ?  Kelepir bir yer neye göre belirlenir ? '' gibi sorunlarınızın olduğunun farkında olarak cevaplarını Time 34 Gayrimenkul olarak biliyoruz .

 

Time 34 Gayrimenkul olarak biz, hem ulusal hem de uluslararası alanda mülkünüze en yüksek ekonomik faydayı , en kısa sürede sağlayacak satış ve pazarlama aktivitelerini yıllardır süregelen tecrübemiz ile planlıyoruz. Gayrimenkul pazarlanmasında kullandığımız farklı metotlar ve argümanlar ile çalışmalar yaparak fark yaratıyoruz.


Misyonumuz & Vizyonumuz

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen, emlak sektöründe yeni bir anlayış ile etik kurallarını , güven ve dürüstlük üzerine kurmuş uzun soluklu dostlukları pekiştiren dinamik ve profesyonel satış kadrosu ile hizmetinize girmiştir.

Her çeşit gayrimenkulun alımı , satımı ve kiralanmasında profesyonel kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Arzu edilen yer ve fiyatta gayrimenkul taleplerini bulmak bizim görevimizdir.
 
Takım çalışması, dürüstlük ve hizmet mükemmelliğini kendisine ilke edinmiş çalışanlarıyla yaratıcı, sürdürülebilir bir iş stratejisi geliştirerek uluslararası standartlarda gayrimenkul danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Hizmet anlayışımızın merkezinde müşterilerimizin isteklerine dinamik çözümler üretmek gelir.